Donderdag 17 juni 2010
Door loggen - 20-06-2010 05:30Vanmorgen zijn we naar Arches gereden. We zijn naar het einde van het park gereden, Devils Garden genaamd. Hier hebben we een zware tocht gelopen van zo’n 3 uur. Tijdens deze tocht hebben we kunnen genieten van de Landscape Arch, Double O Arch en de Private Arch.
We hebben hierbij de primitieve route gelopen, waarbij we veelal moesten klimmen en springen over de rotsen.
Naar weer bij de camper aangekomen te zijn waren we bekaf. Daarna zijn we doorgereden
naar The Windows Section en The Balanced Rock. Deze konden we vanuit de camper bekijken en een paar foto’s van genomen.
Vervolgens zijn we nog even
Moab ingegaan en hebben daar de winkels even bekeken en de laatste
boodschappen gedaan.