De route.
Door M.A. Bunnik - 28-02-2012 11:55De route die wij hebben uitgestippeld is globaal de volgende:
Los Angeles - Palms Springs - Yoshua Tree Park - Phoenix - Grand Canyon - Page - Monument Valley - Moab - Bryce Canion - Zion - Las Vegas - Death Valley - Bakersfield -Los Angeles
Wij zullen dan zo'n 3400 km. hebben gereden.
Wij gaan ons niet haasten, en als het ergens goed bevalt blijven we wat langer staan.