02 juli: Op doorreis naar Joshua Tree
Door Roelof en Wilma -
08-07-2012 20:41
Vanmorgen de heleboel maar weer eens ingepakt voor de reis richting
Joshua Tree. Een tochtje van ongeveer 600 kilometer. Negen uur
gereed voor vertrek. tijdens de tocht het plan opgevan om nog een
stukje Route 66 te nemen. We verlaten de autoweg bij Kingman en
rojden de Route 66 op. De bedoeling is om in Oatman te gaan kijken.
Outman moet volgens de reisgids herinneringen oproepen aan het oude
Wilde Westen. Deweg wordt steeds smaller en we moeten bergop via
diverse haarspeldbochten. E.e.a. komt de snelheid niet ten goede.
Wel biedt het een mooie natuur. als we de top passeren komen we na
een kwartier Oatman binnen rijden. We parkeren aannhet begin van
het dorp en betalen 2 dollar parkeergeld. Met een bon kan je in het
dorp daarmee weer 2 dollar korting krijgen. Outman doet je
inderdaad denken aan een cowboyfilm. alles is er vanaf een
postkantoortje, een saloon, het bureau van de sherif en ga zo maar
door. ook lopen er diverse ezels, die proberen voedsel te snaaien
van de toeristen. Binnen in de gebouwen zie je de commercie echter
toeslaan. Souvenirs, eettentjes en dergelijke zijn er in voldoende
mate. Toch een bijzondere belevenis. We lunchen in een restaurantje
en ruim een uur later vervolgen we onze weg. We verlaten al vrij
snel de Route 66 en rijden via de snelste route naar Joshua Tree.
Vlak voor het park vinden we een camping en nemen er een plekje.
Het is inmiddels na 6 uur. Morgen gaan we het park bezoeken.
Je kunt alleen reageren op dit bericht als je bent ingelogd.