Route 66
Door Sjef Vermeulen - 24-07-2015 06:01Na een laatste ontbijt bij Starbucks in LA vertrokken richting Arizona. Een etappe van bijna 500 kilometer die ons o.a. door de Mojave Dessert voerde.
Omdat we wilden tanken kwamen we 'toevallig' op de oude Route 66 terecht, die we volgenden tot in het stadje Barstow. Na een uitgebreide Amerikaanse lunch bij Denny's eindigde de reis rond 17:00 uur in Lake Havasu, wereldberoemd om zijn Old London Bridge, Zoals de naam als zegt; een brug uit Londen die door een Amerikaan werd gekocht, afgebroken, verscheept en steen voor steen hier weer werd opgebouwd.
....