Dag 17-wo.9 sept. Holbrook naar Williams
Door Cor en Rita Toering - 10-09-2015 03:08vandaag hebben we (maar) 212km gereden.
We kwamen langs Winslow en zagen allemaal borden langs de weg van de grootste en meeste bekende souvenirshop de "Jackrabbit" van de route66. Nou misschien de OUDSTE en de LEEGSTE want het stelde echt niets voor, de schappen waren bijna leeg, alleen de bekende rabbit langs de weg was leuk.
We stoppen graag bij Pawn shop's, er is een ingang voor "buyers" de mensen die willen kopen en een ingang voor "sellers" de mensen die hun spullen willen verkopen, meestal omdat ze in geldnood zitten 😢. Er worden, sieraden, pistolen, duur gereedschap, zadels en zelfs auto's aangeboden, hier krijgen de "Sellers" geld voor en dat kunnen ze na 3 maanden weer terug krijgen. Zo niet dan is het artikel voor de Pawn shop eigenaar. Wij, de "buyers" kunnen het dan weer kopen. Maar de prijzen zijn momenteel erg hoog. Dus we stoppen hier niet meer voor.
We zijn door Flagstaff gereden en hebben de auto op dezelfde parking gezet als in 2012 de Camper. Leuk als je daar de weg weet, haha😀. We hebben er heerlijk op ons gemakje rondgewandeld omdat Flagstaff een centrum heeft, de andere town's hebben dat niet, daar rijdt je gewoon doorheen. We zitten nog steeds op de route66, soms verplicht over de snelweg, omdat de historic route gewoon snelweg is geworden.
We zijn nog gestopt bij Winona, daar lag een brug uit de jaren ’40 die niet meer voor het verkeer gebruikt mag worden, is er een nieuwe brug naast gelegd. We konden er wel over lopen.
Omdat we nog wel wat tijd over hebben, om op het eindpunt Santa Monica te komen, hebben we besloten om de Grand Canyon nog een keer te bezoeken, dit hebben we in 2008 ook al gedaan, maar we willen dit schitterende natuurverschijnsel nog wel een keer zien. Dan moeten we bij Williams in noordelijke richting gaan rijden en ook weer terug, omdat we de route66, in westelijke richting, weer moeten gaan volgen.
We waren om 3 uur in Williams en hebben een heel mooi Motel, " M star Hotel" in Williams aan de route66, gevonden. WiFi werkt perfect, wat me heel erg blij maakt😀😀. Even lekker een beetje relaxen en wandelen door de leuke plaats met héél véél motels, eettentjes, Indian giftshops en mooie neons. We hebben al wat rondgewandeld en een biertje gedronken in de Big Horn Saloon, zo lekker Amerikaans, alsof je in een film zit.
Wat zijn wij blij dat we helemaal geen Hotels/Motels van te voren hebben geboekt, er is overal ruimte en nu kunnen we het zelf allemaal onderweg bepalen. Het was niet verstandig om om 3 uur de weg naar de Grand Canyon te nemen, dan komen we daar laat aan en het is hier al om half 8 donker. Nu gaan we lekker vanavond in dit supergezellige plaatsje ergens een hapje eten en van de verlichting genieten. Morgenochtend rijden we naar de Grand Canyon en zal ik jullie weer "vervelen" met een aantal foto's😉.
Reacties
stefan 10-09-2015 06:35 {{button-35346}}
Cor en Rita Toering 10-09-2015 07:26 {{button-35351}}
Xandra 10-09-2015 08:16 {{button-35353}}
Erica 10-09-2015 08:27 {{button-35354}}
nans 10-09-2015 09:46 {{button-35357}}
Yvonne 10-09-2015 15:54 {{button-35366}}