Dag 7 Rapid City - Devils Tower
Door Rob en Loes - 17-06-2017 05:5412 juni 2017 maandag half bewolkt en ± 28 graden
Mount Rushmore-Devils Tower 230 km via de 385 naar Deadwood, de 85
en 14 alt naar Lead en Savoy, de 85 naar Belle Fourche en de 34/24
naar Devils Tower
We hebben prima geslapen en staan om 7 uur op,
ontbijten en gaan weer op pad na ons nog even te hebben vergapen
aan de mega grote en luxe campers. Sommigen hebben TV aan de
buitenkant!!\
We zorgen ervoor dat alles is gevuld en geleegd want nu gaan we 4
dagen op natuurcampings staan en daar is niets behalve een WC.
We rijden via een prachtige route richting Devils Tower en komen
door een heel leuk stadje Deadwood. In Deadwood lopen we wat rod,
het is een oud gezellig stadje en we kopen een dromenvanger voor
onze VW camper thuis. De verkoopster verteld ons een andere route
dan we oorspronkelijk gepland hadden, via de 14A, die nemen we dus.
Het is inderdaad echt mooi waar we doorheen rijden. We stoppen aan
het water om te lunchen en vervolgen onze weg.
Ineens zie je hem overal bovenuit komen, Devils Tower, een rotsblok
op 1558 m hoogte en met een omtrek van 1,2 km. Een heiligdom van de
Indianen die er een andere naam voor hebben 'Bear Lodge'.
We rijden naar de camping die aan de voet ervan ligt en gelukkig is
er een plek en we staan geweldig. Uitzicht op de
Devils Tower!!
We maken een wandeling er heen en lopen een Trail. Onderweg gaat
het onweren en valt er zelfs even hagel. Gelukkig is het snel over.
We zien reeën en we lopen door een veld met Prary Dogs. Het is echt
schitterend hier!