Maandag 10 Sept.
Door Paul en Jerry - 11-09-2018 18:40Vertrokken uit Torrey en via Capitol Reef NP, gaan we naar ons 2e thuis de plaats Moab zuid Utah. We stoppen bij het visitor centre van C.R. En gaan een scenic route rijden door fruitgaarden en canyons, waar we zelf fruit mogen plukken, appels en perziken. Rond 2 uur komen we, voor ons bekende, Hanksville. Een dorp met een paar huizen, kerk, benzinepomp en motel, maar ze zijn aan het uitbreiden. Het was een beetje in de tijd van 100 jaar geleden blijven hangen, maar het heeft wat.
We eten daar ff een broodje en weer snel op pad. Het is bizar hoe de kleuren van het landschap veranderen. Van rode canyons, naar licht grijze en opeens zitten we weer in de woestijn, totdat we naast de Colorado rivier rijden (scenic 128) dan wordt alles steeds meer oranje en voor we het weten rijden we door de oranje canyons via een scenic byway naar Moab. Eerst wat boodschappen doen voordat we ons melden bij onze campground, Canyon lands. We hebben een mooie plek tussen en onder de bomen en het is er erg schoon en ze doen er alles aan om het de gasten zo plezierig mogelijk te maken en het is bijna midden in het dorp. Nog even bij Zax in het dorp een hapje eten en om kwart over 12 onder de wol....... dus niet, want ‘s nachts wordt het niet kouder dan 25 gr. Lang leve de airco in de camper, heerlijk full hookup op Canyonsland RV park.
Reacties
Ria 11-09-2018 19:18 {{button-55511}}
In een woord GEWELDIG....
Ik lees ook met veel plezier jullie belevenissen.
En zo leuk dat ik de route kan volgen. Toppie
Groetjes van ons allemaal xxx