Route 66 en Nationale Parken Door Monika
We starten in Chicago en eindigen in Los Angeles. Tussendoor wijken we van Route 66 af om de Nationale Parken in Utah te bezoeken en om andere uitstapjes te maken. De reis duurt 24 dagen.
Route 66 kent veel iconische must sees
, maar dat betekent niet dat wij die ook per se zullen bezoeken. We slapen ook niet in de beroemde Route 66 motels. Daarover kun je genoeg op andere sites lezen (bijv. historic route 66).
Voor ons is de Route een mooie manier om een groot deel van dit land te doorkruisen. En hopelijk zien we ook het echte
Amerika onderweg.
Reis je mee? Groeten, Monika
Nieuwste berichten
Dag 22-24, Los Angeles
Geplaatst op zo 18 aug 2019 22:07:49Wat heerlijk om na de hitte van de afgelopen dagen weer gewoon, lekker zomerweer te hebben. Zo kunnen we ook nog wat doen in deze ... Lees verder
Dag 20-21, Las Vegas
Geplaatst op do 15 aug 2019 16:55:57De rit naar Las Vegas is niet zo lang. We zijn via de Hoover dam gereden en hebben gezellig in een café in de jachthaven ... Lees verder
Dag 19, bestemming Hurricane (Zion)
Geplaatst op di 13 aug 2019 16:12:13Na het ontbijt gaan we terug Bryce Canyon in om te wandelen. We kiezen voor de simpelste afdaling, Queens garden die naar de Victoria Hoodoo ... Lees verder
Dag 18, bestemming Bryce Canyon
Geplaatst op ma 12 aug 2019 15:39:20We hebben heerlijk geslapen, allevier. Na het ontbijt rijden we naar Horseshoe bend. Man, wat een drukte. In colonne lopen we de best pittige klim ... Lees verder
Dag 17, bestemming Page
Geplaatst op zo 11 aug 2019 16:17:58Ja! De zon schijnt wanneer we opstaan. Dus snel ontbijten, uitchecken en naar Monument Valley. En wat is het er prachtig. En wat is het ... Lees verder