Via Joshua Tree naar Lake Havasu.
Door Els en Janina - 01-08-2019 07:23Onze eerste nacht in de camper achter de rug. Rond een uur of 6
werden we wakker. Als de jongens zich omdraaien in bed schuit de
hele camper :-)
Op ons gemakje opgestaan, rondje gelopen en koffers verder
uitgepakt. Na een ontbijtje zijn we om 9.45 uur vertrokken.
Via Joshua Tree gaan we ons eerste National Park bezoeken. “Joshua
Tree”. Rijden een rondje door het park en maken een paar pitstops
voor wat foto-momentjes.
Via de highway 62 vervolgden we onze trip naar Lake Havasu. Na een
tijd door de woestijn gereden te hebben werden we verrast door een
sneaker-kerkhof. Allemaal schoenen die hingen aan een stuk huis of
aan hekken. Bij Parker dachten we via linkerkant van de oever over
de Parkerdam te rijden. Maar helaas …. deze weg is afgesloten voor
RV’s. Maar nog even doorgereden want de weg liep langs de Colorado.
Even pootje gebaaid en weer terug. Stuk Parker tot de Parkerdam is
een heel mooi stukje. Mooie rode rosten en de rivier erbij.
Aangekomen in Lake Havasu City moesten we eerst even de London
Bridge bekijken. Heel bijzonder. De brug is gebouwd in Londen en is
in 1967 in stukken naar Lake Havasu gebracht. Hier is hij weer
opgebouwd.
De omgeving hier draait om de watersport. Je ziet veel powerboaten
en waterscooters. We staan met de campers vlak naast de rivier. Dus
het duurde niet lang na aankomst dat we er met z’n allen in lagen.
Heerlijk ……38 graden is best warm. Zelfs nu ( 22,00 uur) is het nog
32 graden. Zo lekker weer een tukje doen en morgen op naar de Route
66.