Fantastisch hotel!! Hele fijne ligging, namelijk vlakbij een busstop om richting het park te gaan. Ook waren er op loopafstand verschillende restaurants. Leek net gerenoveerd.
Red Cliffs Lodge Zion Springdale, Utah
Algemeen
Adres:
792 Zion Park Blvd.
Springdale 84767
United States Of America
GPS-locatie:
37.1896446, -112.9972665
Reviews (19)
Schrijf een review| Gemiddelde waardering: |
|---|
Een wat luxer hotel (kostbaar als je de voorzieningen niet gebruikt), waar we niet echt gebruik hebben gemaakt van de voorzieningen. Zwembad nog te koud en verder genoeg opties in de buurt om te dineren.
een geweldige locatie, mooi opgezet, gloedjenieuw. Vlakbij bushalte voor de pendelbus naar Zion. De ontbijtzaal werd gerenoveerd, dus het ontbijt was een magere ontbijtbox zonder brood (daardoor 4*). Als de ontbijtzaal klaar is zal dit zeker verbeteren.
Mooi hotel op loopafstand (of met gratis shuttle) Park Zion. Mooi zwembad en hottub. genoeg restaurants in de buurt.
Wat een verrassing! Hotel was net weer open na complete renovatie (lobby werd was nog niet klaar). Kamers waren helemaal nieuw, en eindelijk eens laminaat op de vloer ipv vloerbedekking. De Parkeerplaats bij Zion was al vol, en buiten het park is het betaald parkeren. Toch maar op dag dat we moesten in checken , om 9:30 al naar binnengegaan. kamer was nog niet beschikbaar (logish) maar parkeren was geen probleem. Met de bus ben je daarna zo in het park.
Super super super! Fantastische bijna nieuwe kamers, heerlijke bedden en parkeerruimte voor de deur. Ook een lekker zwembad met voldoende ligstoelen etc. Vriendelijke receptie.
1 van de beste verblijven op onze route door Amerika, we hadden overduidelijk een gerenoveerde kamer en dit was echt top en fantastisch. Ook de locatie is geweldig, als je even in het zwembad eind van de middag aan het uitrusten bent wat een plaatje. Springdale is ook een leuke plek om te verblijven.
Wauw, wat een ontzettend mooi hotel! Het hotel is net gerenoveerd en zit op een mooie locatie. Veel lekkere restaurantjes op loopafstand. Vanaf het hotel rijdt er een shuttlebus naar Zion National Park.
Had hier zeker langer willen blijven, ondanks verbouwing was het een top locatie met aardige mensen. Fijn zwembad! De herten en eekhoorns lopen gewoon rond het gebouw! Ontbijt prima!
Voor ons de nr 1 van onze rondreis. Spijt dat we hier maar 1 nacht hebben verbleven. Net gerenoveerde kamers, alles top. Mooi buiten zwembad en ontbijt inclusief. Een aanrader als je naar Zion Park gaat.
Tijdens inchecken gevraagd naar de mogelijkheid om een kamer te krijgen met twee bedden, dat was geen probleem en meteen zonder meerprijs geregeld. Medewerkers waren super en de kamer was mooi, modern en schoon. De omgeving was prachtig en "The lodge" was op een paar minuten rijden van de ingang van Zion National Park. (Kom inderdaad goed vroeg bij Zion, rond 9 uur is de parkeerplaats vol)
Heerlijke plaats om te vertoeven. Mooi zwembad! Goed ontbijt. Wij zouden hier zeker terugkomen.
prima
Fijn hotel tijdens onze reis. We werden vriendelijk ontvangen door de dame van de receptie. Het ontbijt is Amerikaans, muffins, cereals etc, maar ook een keer croissantjes. De kamer heeft geen magnetron, maar je mag die in de ontbijtzaal gebruiken. Heerlijk zwembad met een hottub. Vanaf het hotel is het 2 minuten lopen naar de shuttlebus die je naar het park brengt, vanaf daar kan je overstappen op de bus die het park ingaat. Tijdens ons verblijf deed de wifi het niet, dat was jammer.
Heel mooi hotel vlakbij het national park. We hadden fietsen gehuurd aan de overkant van de weg en waren binnen 10 min. In het park. Ook een pendel bus om mee naar het park te gaan vertrekt een stukje verderop. Verder waren het mooie ruime kamers met heerlijke bedden. Ook het zwembad zag er heel netjes uit . Het hele complex zag er heel verzorgd en netjes uit . Bij het verblijf zat ook een ontbijt en dat was echt Amerikaans , muffins , eieren , koeken en fruit . Maar alles was vers en lekker .
Heel mooi hotel vlakbij het national park. We hadden fietsen gehuurd aan de overkant van de weg en waren binnen 10 min. In het park. Ook een pendel bus om mee naar het park te gaan vertrekt een stukje verderop. Verder waren het mooie ruime kamers met heerlijke bedden. Ook het zwembad zag er heel netjes uit . Het hele complex zag er heel verzorgd en netjes uit . Bij het verblijf zat ook een ontbijt en dat was echt Amerikaans , muffins , eieren , koeken en fruit . Maar alles was vers en lekker . Dit hotel is echt een aanrader
Een goed hotel zonder meer, valt verder weinig over te zeggen
Goed, juist omdat het niet zo grootschalig was. Ontbijt was ook goed (amerikaans incl zelf wafels maken). Ga met de shuttle voor de deur naar het park (parkeer terreinen zijn duur en vol)
Dit was een goed hotel! Hele fijne bedden, schone badkamer en fijn opgezet. Het ontbijt was prima maar niet bijzonder. Voor de rest echt een heel fijn hotel!