Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Mile 0 Park Dawson Creek, British Columbia

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
Mile 0 Park
Alaska Highway 1901
V1G 1P7 Dawson Creek
Canada
GPS-locatie:
55.769180511, -120.258911848
 
Geen geldige telefoonnummers bekend
Website:
mile0park.ca/
E-mailadres:
mile0rvpark@gmail.com
Aanvullende info:

Kantoorgebouw camping is ook ingang van het Pioneer Village (openluchtmuseum) en ligt aan de Alaska highway. Als je vanaf het zuiden komt (bv Edmonton) weg 97 volgen naar Fort St.John. Het ligt voorbij de rotonde met Alaska highway 0 km bord. Ook voorbij visitor centre. Linkerkant van de weg 97=Alaska highway.


Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Douches
  • Elektra
  • Hookup-plaatsen
  • Toiletten
  • Vuilwater dumpen
  • Wasserette
  • Water bijvullen
  • Wifi

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (1)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 1
Kosten per nacht: $ 47 (1)
Gemiddelde kosten per nacht, tot 1 jaar geleden
Bezocht op 18-05-2025 door

Vriendelijke ontvangst. Vooraf e-mail gestuurd en redelijk snel antwoord ontvangen. WiFi werkte goed voor mail checken, WhatsApp en licht surfen. Sanitair okay met toegangscode. Full hook up. Picknick tafel en bank waren in orde. Geen kampvuur. Niet op gras parkeren of rijden. Geen waslijnen. Huisdieren mogen niet in wasserette en/of wc-douches. Vrij open niet beschut met veel begroeiing. Geen last gehad van verkeer op weg 97. Het Walter Wright Pioneer Village wat erbij ligt vonden wij leuk en een bezoek waard. Geen entree, wel donatie gewenst. Grote parkeerplaats voor kantoorgebouw cq museum. Op loopafstand van gelegenheden zoals Boston Pizza, Mr Mikes, Tim Hortons enz.

Kosten per nacht: $47