Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND
Bryce Canyon Rainbow Point Tour

Bryce Canyon Rainbow Point Tour

door Ramon Fennet op 27-08-2015

Om het gedeelte te bezoeken waar de 'normale' shuttle niet komt, kun je 2x per dag gratis met de Bryce Canyon Rainbow Point Tour. Een oud-ranger brengt je naar alle mooie uitzichtpunten en vertelt onderweg en op de locaties honderd uit.


Leuk met kleine kinderen Leuk met kinderen Leuk met pubers Cultureel Ontspanning
door Tim op 24-02-2026

Wij zijn zelf (juli 2025) met de camper helemaal naar het eindpunt Rainbow Vista gereden en vanaf daar weer terug, met onderweg allerlei stops op mooie uitzichtpunten en korte wandelingen. We blijven ons verbazen over de rode hoodoo's waar de groene bomen tussendoor groeien.

door [onbekend] op 30-07-2019

Echt de moeite! Onze chauffeur / gids George vertelt met passie en humor en vindt het fantastisch om ook de kinderen iets bij te brengen. Hij vertelt over de fauna en flora in het park, maar ook over de naamkeuze van 'Bryce' NP, de geschiedenis van Ruby's Inn en Bryce Canyon Village,... Het is heel handig dat je op meerdere plaatsen kan opstappen, onder meer aan de RV- en busparking en camping Ruby's Inn, beide net buiten het park. Zorg wel dat je een inkomticket voor het park kan tonen als je opstapt (bv. de annual pass).

door Ramon Fennet op 27-08-2015

Bryce Canyon Rainbow Point Tour, een gratis aanvulling op de bestaande shuttlebussen. 2x per dag kun je met een gids (oud ranger) langs de mooiste uitzichten en krijg je er nog uitleg over ook.

Schrijf een review