Prachtige camping. Je kunt kiezen om tussen de Sequoia bomen te staan of daarbuiten. Wij hadden gekozen voor daarbuiten. Anders krijg je geen zon. Dichtbij het Redwood NP en daarmee direct het grootste pluspunt benoemd.
Crescent City / Redwoods KOA Crescent City, Californië
Algemeen
Camping bewerkenAdres:
Crescent City / Redwoods KOA
4241 U.S. 101
Crescent City California 95531
Verenigde Staten
GPS-locatie:
41.821398562, -124.144320264
Telefoonnummer:
+1-707-464-5744
Website:
Bezoek
E-mailadres:
admin@crescentcitykoa.com
Aanvullende informatie:
Ten Noorden van Cresent City aan de Hgw 101 North. Open March 1 - November 1
4241 Highway 101 North Crescent City, CA 95531
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Faciliteiten
Camping bewerken- Cabins te huur
- Fietsverhuur
- Gameroom
- Hookup-plaatsen
- Propaan verkrijgbaar
- Speeltuin
- Tenten toegestaan
- Vuilwater dumpen
- Wasserette
- Water bijvullen
- Wifi
- Winkel
- Zwembad
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Reviews (8)
Schrijf een reviewGemiddelde waardering: | |
---|---|
Kosten per nacht: |
$ 50 (1) Gemiddelde kosten per nacht, tot 1 jaar geleden |
Geweldige camping , (oppassen bij het afslaan en opdraaien van de 101) de eerste 2 nachten in het bos met jonge mammoet bomen gestaan (108), dit kan alleen met campers tot 24 voet (ca. 7meter) prachtige ervaring, enige nadeel, het is er kouder en donkerder, hierna nog een nacht tegen de bosrand gestaan (404), mooie plaatsen. Receptie/personeel enthousiast, vriendelijk en behulpzaam m.b.t, wandelingen en tochtjes in en rond Redwoods Park, via hen een weekend reservering bij een andere KOA gedaan. Tijdens onze vakantie stak deze camping er met kop en schouders bovenuit.
Goede overnachtingsplek als je langs de kust van Californië naar de kust van Oregon reist of andersom. Alle voorzieningen aanwezig tegen betaalbare prijs waar je ook KOA korting krijgt. Behulpzame receptie en dichtbij Crescent City waar je goede restaurants vind. Ze vertellen je veel over de omgeving. Aanrader. Voor dat je weg rijdt ontbijten bij een lokaal restaurant (niet bij de bekende ketens). Je proeft dan heel goede de sfeer van de omgeving. Iedereen maakt een praatje met je en de pancakes zijn betaalbaar en verrukkelijk!!!
mooie camping waar ook redwood bomen staan. Prima sanitair/laundry. Mooie groene plaatsen. De medewerkers deden wel moeilijk over de 10% KOA korting die we uiteindelijk wel gekregen hebben.
Prachtig verzorgde camping met mooie bloemperken en glad geschoren grasvelden. Keurige toiletvoorziening met douches, wasmachine. Wij stonden vooraan de camping onder een grote redwood. Hulpvaardige meneer aan de receptie, die ons naar een prachtige wandeling tussen de enorme redwoods en prachtige varens aan de Walker Road (zijweggetje Hgw 199) wees. Deze wandeling konden we goed bereiken met de camper.
Prima camping, ook hier vindt je alles wat je nodig hebt.
We stonden hier met een camper-Van plaats 404 , vlak en rustig; zeer verzorgde campground. Indien mogelijk bezoek zeker de Stout Grove, een van de beste Redwoods die wij bezocht hebben.
Alle KOA-campings hebben een hoog kwaliteitsniveau, en erg vriendelijke assistentie.