Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Sisters Creekside Campground Sisters, Oregon

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
Sisters Creekside Campground
504 South Locust Street
Sisters Oregon, 97759
Verenigde Staten
GPS-locatie:
44.287616001, -121.543847382
 
Geen geldige telefoonnummers bekend
Website:
ci.sisters.or.us/creekside-campground

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken

Er zijn geen faciliteiten bekend.


Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (3)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 3
Kosten per nacht: $ 60 (1)
Gemiddelde kosten per nacht, tot 1 jaar geleden
Bezocht op 23-07-2025 door

Ook weer een hele mooie camping. Heel anders dan de campings hiervoor aan de kust! Geen strand, maar er loopt wel een creek langs de camping waar je een beetje kunt afkoelen. Schaduwrijke plekken. We stonden aan het er naast gelegen park met speeltoestel! Top plek! Ook hebben we lekker gegeten en gewinkeld in het leuke stadje Sisters wat op loopafstand ligt! Aan de hoofdstraat zit nog een heel bijzonder ‘museumpje’ van Jim Schmitt, hij heeft onder andere een limousine staan waar een aantal amerikaanse presidenten in gezeten hebben. Vonden we heel leuk en de moeite waard!

Kosten per nacht: $60

Bezocht op 30-06-2023 door

Camping met alle voorzieningen voor campers in het stadje Sisters, dat geheel in oude stijl is gebouwd. Restaurants en winkels op loopafstand, maar de camping ligt rustig. Sanitair zeer schoon en goed onderhouden. Personeel heel erg vriendelijk. In de omgeving van Sisters zijn mooie bezienswaardigheden. Smith Rock State Park is een bezienswaardigheid in Oregon die je niet mag missen en ligt slechts op een ruim half uur rijden van de camping. De temperaturen in dit deel van Oregon ligt in juni/juli hoog (30-35+).

Bezocht op 09-06-2023 door

We waren hier voor de jaarlijkse Rodeo, dus de hele camping stond vol. We hadden een rustig plekje langs de rand, deze was ook groter dan andere plekken. Wel wat dichter langs de doorgaande weg. De douches zijn tegen extra betaling en gaan maar heel kort (dit was jammer). Camping ligt op loopafstand van het dorpje Sisters met allerlei winkeltjes, cafés en restaurantjes. Er is een klein supermarktje in de buurt. Een echt leuk plekje. Er zijn hook-up plaatsen beschikbaar voor 50 USD. We hadden bewust een non-hook-up gekozen, omdat we de laatste nacht zouden laten schieten. Voor de Rodeo en het Quiltweekend geldt een 3 nachten minimum.

Kosten per nacht: $25