Deze camping ligt onder aan de Olympische skischans van de Olympische Spelen van 2010. Je kunt hier ook een mooie wandeling naar toe maken. Er zijn "elektrische berenhekken", maar stel je daar niet te veel van voor. Het is eigenlijk gewoon schrikdraad. De omgeving is geweldig en daar betaal je voor. Dit was onze duurste camping. Het sanitair is een beetje gokken. Tip: neem de middelste douche, daar heb je het beste warme water. De achterste douche heeft koud water op het moment dat er in een van de andere douches iemand aan het douchen is. En daarom dus 3 sterren en geen vier. Het personeel is behulpzaam en er is genoeg te doen. De plekken zijn saai, je staat met andere RV's in een rijtje naast en tegenover elkaar. Deze camping ligt wel een stukje buiten Whistler, dus niet echt in Whistler zelf.
Whistler Olympic Park RV & Campground Whistler, British Columbia
Algemeen
Camping bewerken- Adres:
- Whistler Olympic Park RV & Campground
Callaghan Road 5
V0N 1B8 Whistler
Canada - GPS-locatie:
- 50.139202, -123.1139899
- ☏ Work:
- +1 604-964-0059
- Website:
- Bezoek
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Faciliteiten
Camping bewerkenEr zijn geen faciliteiten bekend.
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Reviews (1)
Schrijf een review| Gemiddelde waardering: | |
|---|---|
| Kosten per nacht: | Geen actuele kosten beschikbaar. |