Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Grizzly Expedition to Toba Inlet

Deze zeven uur durende tour begint met een boottocht van twee uur langs kliffen en watervallen in de Toba Inlet. Je wordt welkom geheten door een gids van de Klahoose First Nations. Vervolgens rij je naar vier uitzichtplatforms langs de rivier, midden in het leefgebied van de grizzlyberen. In het zalmseizoen (de herfst), komen beren er in groten getale zalm vangen. Een ervaren bioloog verteld je van alles over de dieren in hun natuurlijke omgeving. Deze trip is inclusief lunch, softdrinks en snacks. De boten zijn overdekt en hebben een toilet aan boord.

Deze excursie wordt georganiseerd door Eagle Eye Adventures. De Nederlandse eigenaren werken met gediplomeerde gidsen, die allemaal een uitgebreide training gevolgd hebben en je graag meer vertellen over dit schitterende natuurgebied. Eagle Eye was de eerste organisatie die het Responsible Whale Watching Company keurmerk ontving in 2019. Je kunt een voorkeur aangeven voor een Nederlands sprekende gids.

Een dag van tevoren moet je op het kantoor van Eagle Eye Adventures alvast een Waiver ondertekenen en krijg je de laatste info voor de tour. Houd daar rekening mee in je planning

  • Beschikbaar vanaf eind augustus t/m half oktober (vertrek vroeg in de ochtend)
  • Minimumleeftijd 12 jaar
  • Parfum dragen is niet toegestaan tijdens deze excursie
Duur:
7 uren
Minimum leeftijd:
12 jaar
  • Grizzly Bear Expedition Campbell River

  • Grizzly Bear Expedition Campbell River

  • Grizzly Bear Expedition Campbell River

  • Grizzly Bear Expedition Campbell River

  • Grizzly Bear Expedition Campbell River

  • Grizzly Bear Expedition Campbell River