Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

vineyard rv park vacaville Vacaville, Californië

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
vineyard rv park vacaville
4985 Midway Road
Vacaville California, 95688
Verenigde Staten
GPS-locatie:
38.4179539, -121.9358983
 
Geen geldige telefoonnummers bekend
Website:
http://www.vineyardrvpark.com/

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Cabins te huur
  • Hookup-plaatsen
  • Speeltuin
  • Wasserette
  • Wifi
  • Zwembad

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (3)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 3
Kosten per nacht: Geen actuele kosten beschikbaar.
Bezocht op 10-09-2019 door

Nette camping, de plek had een picnic tafel. Geen bijster grote plekken, echt een doorreis camping want er valt verder niet echt veel te beleven.

Kosten per nacht: $69

Bezocht op 30-06-2019 door

Laatste camping van onze rondreis. Lekker om af te sluiten op een camping met alle voorzieningen (alles te legen/vullen). Heerlijk zwembad, lekker weer, rustige omgeving. Kort ritje naar Vacaville waar een enorme outlet mall is en ook alle restaurants aanwezig zijn. Vrij dure camping maar dat geldt voor alles in deze regio. Vanaf de camping een redelijk kort ritje terug naar het verhuurstation bij San Francisco.

Kosten per nacht: $77

Bezocht op 27-07-2016 door

Prettige camping. Veel groen, goed verzorgd, fijn zwembad. Ruime RV-plekken. Eenvoudig maar schoon sanitair. Wel hoor je de snelweg die vlakbij ligt.

Kosten per nacht: $65