Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Crater Lake Resort Fort Klamath, Oregon

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
Crater Lake Resort
50711 Oregon 62
Fort Klamath Oregon, 97626
Verenigde Staten
GPS-locatie:
42.684612, -121.9730178
 
Geen geldige telefoonnummers bekend
Website:
facebook.com/CraterLakeResortAndStore/
E-mailadres:
craterlakeresort1@gmail.com

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Hookup-plaatsen
  • Tenten toegestaan
  • Wasserette
  • Wifi

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (7)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 7
Kosten per nacht: Geen actuele kosten beschikbaar.
Bezocht op 30-07-2025 door

Fijne camping. Inderdaad wel vlak langs de weg, maar die is niet zo druk. WIj hadden gekozen voor partial hook-up met water en elektriciteit. Dumpen kan dan niet op de camping zelf. Om de camping heen loopt een heel schattig stromend beekje. We hebben twee keer een stukje gevaren met een kano die je zo mag gebruiken, net als een reddingsvest. Fijn dat ze wasmachine hadden. Prima sanitair en winkeltje. Vanaf de camping is het een kort stukje rijden naar Crater Lake. Mooie route en we waren onder de indruk van het helderblauwe meer.

door op 16-09-2024

heerlijke camping aan leuk riviertje. Laatste camping voor de zuid ingang van crater lake. Handig in de zomervakantie; lekker voor de drukte naar crater lake

Bezocht op 13-09-2019 door

Kleinschalige camping langs de weg. De weg is niet druk, dus helemaal geen last van gehad (stonden op plek 21). Voldoende ruimte tussen de plekken met voldoende privacy. Wij hadden een plek met water en elektriciteit. Er is ook een campingtafel en firepit. De camping heeft een winkeltje en een speeltuin. Het ligt aan een riviertje. Je kunt gratis kano’s lenen om een klein stukje te varen op het riviertje of je kunt een korte natuurwandeling maken. Toiletgebouw was prima. Vriendelijke vrouw achter de receptie. Dicht bij de zuidingang van Crater lake.

Kosten per nacht: $40

Bezocht op 01-06-2019 door

Kleine camping, schoon sanitair, helft v/d plekken langs de highway 62, andere langs een mooi beekje, jammer van de muggen. Dichtbij de zuidingang van Crater Lake National park,(de noordingang was nog afgesloten i.v.m. de sneeuw, we moesten een eind omrijden, maar dat is het dubbel en dwars waard)

Kosten per nacht: $43

Bezocht op 21-05-2018 door

Mooie, kleine camping aan een riviertje. Niet ver van de zuid-ingang van Crater Lake

Kosten per nacht: $35

Bezocht op 15-05-2018 door

Mooie camping, wel vlak aan de weg, maar deze is niet druk. Winkeltje aanwezig en goed WiFi op de plaats. In totaal 12 RV plaatsen , hook up. Sanitair eenvoudig maar schoon.

Kosten per nacht: $38

door op 05-08-2015

Ook weer een goede gewone camping, niet ver ten zuiden van Crater Lake NP.