Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Nehalem Bay State Park Manzanita, Oregon

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
Nehalem Bay State Park
8844 Horizon Lane
Manzanita Oregon, 97130
Verenigde Staten
GPS-locatie:
45.703661797, -123.934020996
 
Geen geldige telefoonnummers bekend
Website:
Bezoek
Aanvullende info:

Langs de 101 wordt het State Park aangegeven


Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Cabins te huur
  • Douches
  • Hookup-plaatsen
  • Speeltuin
  • Tenten toegestaan
  • Toiletten
  • Vuilwater dumpen

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (3)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 3
Kosten per nacht: Geen actuele kosten beschikbaar.
Bezocht op 09-07-2023 door

Mooie en grote State Park camping direct achter de duinen aan de kust, Niet al te ver van Cannon Beach. Alle faciliteiten aanwezig. Aanrader.

Kosten per nacht: $43

Bezocht op 18-06-2019 door

mooie camping aan het strand en de duinen midden in de natuur. Wel een vrij grote camping maar de plekken zijn ook goed te doen. Je kan zo via de duinen lopen naar het hele brede zandstrand. Mooie speeltuin op de camping, veel Amerikanen en weinig europeanen wat wij leuk vonden. Er liep zelfs een hert over de camping. Vlakbij is er een mogelijkheid om paard te rijden over het strand. Er is ook een sanitairgebouw, hebben wij geen gebruik van gemaakt maar zag er goed uit.

Kosten per nacht: $30

Bezocht op 12-08-2018 door

Camping die bezocht wordt door kampeerders van een divers pluimage. Dat bedoel ik positief: veel tenten, vintage rv’s etc. Sfeer is prima en levendig. Er is een programma voor kinderen dat door rangers wordt georganiseerd. (Geen ervaring mee) strandtoegsng vanaf de camping is een plus, wandelpad aanwezig. Douches/toiletten centraal aanwezi: niet gebruikt. Prima voor 1 nacht.

Kosten per nacht: $35