Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Snaw Naw As Campground Lantzville, British Columbia

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
Snaw Naw As Campground
Snaw-Naw-As Road 104
V0R 2H0 Lantzville
Canada
GPS-locatie:
49.253565658, -124.12648794
 
Geen geldige telefoonnummers bekend
Website:
snawnawascampground.ca/
E-mailadres:
info@snawnawascampground.ca

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Douches
  • Elektra
  • Gelegen aan het water
  • Hookup-plaatsen
  • Tenten toegestaan
  • Toiletten
  • Wifi

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (2)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 2
Kosten per nacht: Geen actuele kosten beschikbaar.
Bezocht op 08-07-2022 door

Overnachten met zicht op zee. Op zich een mooie plaats voor een camping. Maar de sites zelf zijn minder mooi. Het is vooral een camping waar de lokale bevolking volgens mij haar vakantie komt doorbrengen. Het is meer een grote, rommelige en rumoerige weide met sites eerder kort bij elkaar. Electro + water, wifi werkt alleen kort bij het office-gebouw. (Voorlopig??) geen dump. Sanitair (douches en toilet) zijn wel in een nieuw gebouw. Ze zijn prima, het is er netjes. Ook voor je afwas heb je er prima wasbekkens.

Kosten per nacht: $47.5

Bezocht op 23-07-2018 door

Een mooie plek direct aan het water. Wel hookup maar geen rioolaansluiting. De jongens zijn nog lekker gaan zwemmen. Het water is heerlijk warm en er liggen grote schelpen. Ook hier zagen ze weer een zeehond komen kijken. Leuk hoor.

Gereserveerd. Beheerder was weg en volgende dag ook niet gezien bij vertrek. Wel een uur na vertrek de factuur in de mail.

Toiletten en douches zijn verouderd maar functioneren wel en zijn schoon.

Kosten per nacht: $54