Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Scott's Tent & Trailer Park Niagara Falls, Ontario

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
Scott's Tent & Trailer Park
8845 Lundy's Lane
L2H 1H5 Niagara Falls
Canada
GPS-locatie:
43.08828, -79.14658
☏ Work:
+1 905-356-6988
☏ Alternatief:
+1 800-649-9497
Website:
campingatscotts.com/
E-mailadres:
scottscamping@outlook.com
Aanvullende info:

Zie website.


Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Douches
  • Elektra
  • Hookup-plaatsen
  • Propaan verkrijgbaar
  • Speeltuin
  • Tenten toegestaan
  • Toiletten
  • Vuilwater dumpen
  • Wasserette
  • Water bijvullen
  • Wifi
  • Winkel
  • Zwembad

Overige faciliteiten

  • Open van 1 mei t/m 31 oktober

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (4)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 4
Kosten per nacht: Geen actuele kosten beschikbaar.
Bezocht op 21-07-2024 door

De locatie van deze camping is uitstekend: langs de weg die naar Niagara Falls centrum gaat, met voor de deur de halte van de bus die ieder kwartier naar alle bezienswaardigheden in Niagara Falls, Canadese zijde, rijdt. Verder viel de camping ons nogal tegen. Campingterrein ziet er ongezellig uit, groot veld waar iedereen in rijen opgesteld stond. Sanitair gebouw was zwaar verouderd. De wasmachine deed het wel, er moeten canadese dollar munten in, die je in het kantoortje kunt kopen. De buskaart wordt niet door de camping verkocht, maar kan bij de camping ernaast van KOA worden aangeschaft, waar -natuurlijk- ook een bushalte is. Vlak achter de camping raast trouwens vanaf 's morgens 6 uur een trein met veel gedonder langs.

Bezocht op 14-08-2022 door

prima camping voor bezoek naar de falls met de bus die om het half uur gaar is het prima te doen.

Bezocht op 18-07-2019 door

Gastvrij , sanitair is schoon maar verouderd. voordeel is dat de bus naar Niagra elk half uur stopt voor de camping. Kosten zijn goed te doen.

door op 29-07-2015

Circa 6 kilometer van de falls bevindt zich deze campground aan de Lundy Lane. een drukke weg, maar daardoor komt wel elk half uur een bus langs die je naar de falls brengt. De sanitaire voorzieningen zijn netjes te noemen. In verhouding een niet dure camping.