Gold Bridge naar Whistler 21/9
Door .zwartwit -
22-09-2015 06:31
De zon schijnt. Gelukkig, gisteren was al die regen echt niet leuk
meer. Vandaag verlaten we het prachtige Tyax Wilderness Resort en
gaan op naar Whistler. De rit is slechts 125km maar allemachtig wat
een *** route. Zo'n 57km onverharde bergweg met flinke gaten,
keien, waterplassen, kuilen, brokstukken en grind. Hobbeldebobbel
en dat 2 uur lang. Geen feest. De auto heeft het mede dankzij de
goede stuurmanskunsten van Chris goed doorstaan 🚗 Je kunt beter een
SUV of 4WD huren als je de route Clearwater-Gold Bridge-Whistler
gaat rijden! Maar eenmaal weer op de gewone weg maken het zonnetje
en de blauwe lucht het weer goed. Het hotel (Whistler Peak Lodge,
kmr 216) ligt in het kleine centrum en je kunt er lopend van alles
vinden. Helaas is de Peak2peak gondel (off season) nu niet open,
alleen in het weekend....het is nu maandag 😒. Een aanrader is de
Brandywine Falls in het Brandywine NP. Prachtige waterval en mooi
hiking gebied. Onbekend of onbemind bij velen, want er was bijna
niemand.....dat was bij de voorgaande watervallen wel anders,
alhoewel het nu geen hoogseizoen meer is. 's Middags in ons
t-shirt in het zonnetje 🌞 op een terras gegeten en de stoere
mountainbikers van de berg af zien crossen. Morgen met de ferry van
Horseshoebay naar Nanaimo op Vancouver Island en dan direct door
naar Campbell River in het noordoosten.
Je kunt alleen reageren op dit bericht als je bent ingelogd.