De vieste, commerciele camping die ik in mijn reisleven heb bezocht. Ook nog eens de duurste van mijn Alaska/Yukon rondreis. Geen was/douche gelegenheid (wegens onderhoud buiten gebruik en erg vies) Toch het volle pond moeten betalen en niet van te voren hierover ingelicht. Erg onverzorgde camping. De meeste staats campinggrounds in Alaska en Yukon waren vele malen beter. Ook was er geen sanidump.
king for a day campground Copper Center, Alaska
Algemeen
Camping bewerkenAdres:
king for a day campground
100 Richardson Highway
Copper Center Alaska 99573
Verenigde Staten
GPS-locatie:
61.954054851, -145.3200099
Telefoonnummer:
(907)822-3092
Website:
akcharters.com/contact
E-mailadres:
kfadcampground@gmail.com
Aanvullende informatie:
Volg de Richardsons Highway tot aan mile 100,5. Daar staat langs de kant wel een groot bord.
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Faciliteiten
Camping bewerken- Cabins te huur
- Hookup-plaatsen
- Tenten toegestaan
- Vuilwater dumpen
- Water bijvullen
- Wifi
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Reviews (3)
Schrijf een reviewGemiddelde waardering: | |
---|---|
Kosten per nacht: | Geen actuele kosten beschikbaar. |
rv park aan de rivier, speciaal gericht op vissers, slecht sanitair, niet schoon, geen warm water, naar het plaatsje moet je met de camper
Fijne camping waar we plaats hadden aan de rivier. De Bald Eagles zaten voor ons op stronken in de rivier en in de bomen. Het zalmseizoen was over dus we stonden bijna alleen op de camping. De rivier was nogal woest door de vele regen en we zijn eerder dan gepland vetrokken maar dat was vanwege de regen en niet vanwege de camping. Er staat een eenvoudig vault toilet vlakbij de plaats waar we stonden. Verder is er een toiletgebouw maar daar hebben we geen gebruik van gemaakt.