Onze minst favoriete camping, beetje centerparcs gevoel. Coos Bay zelf is dichtbij en leuk om te bezoeken.
Sunset Bay State Park Coos Bay, Oregon
Algemeen
Camping bewerken- Adres:
- Sunset Bay State Park
89039 Cape Arago Highway
Coos Bay Oregon, 97420
Verenigde Staten - GPS-locatie:
- 43.312583135, -124.385447502
- Geen geldige telefoonnummers bekend
- Website:
- Bezoek
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Faciliteiten
Camping bewerken- Douches
- Hookup-plaatsen
- Tenten toegestaan
- Toiletten
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Reviews (5)
Schrijf een review| Gemiddelde waardering: | |
|---|---|
| Kosten per nacht: |
$ 57 (1) Gemiddelde kosten per nacht, tot 1 jaar geleden |
Erg fijne campground in een Oregon State Park, dat ook nog eens in een geweldige omgeving ligt. Op de campground zijn verschillende plekken te reserveren, van full hook-up tot alleen elektriciteit & water. Plekken zijn niet super ruim maar wel afgeschermd met een kleine heg. Faciliteiten zijn verder erg goed geregeld. De omgeving is het grootste pluspunt. Sunset Bay is al geweldig om de zonsondergang te zien, maar iets verderop liggen nog een paar geweldige uitzichtpunten om te bezoeken.
Fijne camping met aardig personeel. Coos Bay is prachtig!
Hij is wat lastig te vinden omdat hij buiten Coos Bay ligt, maar de locals weten wel waar je moet zijn. Dan heb je ook een mooie plek aan zee (hoewel je niet zo makkelijk op een strand of zo komt. Wel mooie views van speciale parkeerplekken). Systeem is een vrije plek zoeken, deze vervolgens "claimen' en contant geld in een envelopje stoppen, klaar is kees. In mei voldoende plek. Sanitair is ok, niet meer dan dat. Sfeer is erg goed met een vriendelijke host die hout verkoopt. Je krijgt eigenlijk best wel veel waar voor je geld in vergelijking met andere campings. Ook hier s'morgens lokaal ontbijten. Krijg je goed de sfeer en geschiedenis mee van deze plek. Camping, streek en bevolking zijn erg toegankelijk. Aanrader (als je langer wilt blijven dan 1 dag moet je telkens weer per dag reserveren.
Prima, niet al te grote statepark-camping. Mooi gelegen aan een baai, waar je via een tunneltje in 5 minuten bent. Je kunt er kayakken.