Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

KOA Hot Springs Hot Springs, South Dakota

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
KOA Hot Springs
27585 SD Highway 79
Hot Springs South Dakota, 57747
Verenigde Staten
GPS-locatie:
43.431619, -103.477951
☏ Werk:
+800 5620803
☏ Alternatief:
+1 605-745-6449
Website:
http://koa.com/campgrounds/hot-springs
E-mailadres:
kampkoa@gwtc.net

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Cabins te huur
  • Hookup-plaatsen
  • Minigolf
  • Propaan verkrijgbaar
  • Snackbar
  • Tenten toegestaan
  • Vuilwater dumpen
  • Wasserette
  • Water bijvullen
  • Wifi
  • Winkel
  • Zwembad

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (4)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 4
Kosten per nacht: Geen actuele kosten beschikbaar.
Bezocht op 20-08-2024 door

Mooie camping. We stonden op een rustige plek vrij vooraan op de camping. Lekker onder de bomen, in de schaduw. Nog geen 5 minuten lopen naar een heerlijk zwembadje en ook naar de douches en wc;s. Zeer vriendelijke ontvangst. Op de camping konijnen gezien, kalkoenen, eekhoorntjes en 's avonds veel krekel getjirp. Ondanks dat je vlakbij de weg staat heb je het gevoel in het bos te zijn. Wij hebben geen last van geluid van de weg gehad.

Kosten per nacht: $70

Bezocht op 22-09-2017 door

Alleen overnacht, goede faciliteiten en wifi. Vanuit het noorden moet je de snelweg oversteken dat is in het donker niet aan te raden. Een paar kilometer verderop kun omkeren en de camping eenvoudiger bereiken.

Bezocht op 11-06-2017 door

Mooi campingplekken met bomen en ruim en prima sanitair.Geschikte ligging voor bezoek Crazy Horse en mount Rushmore.

Kosten per nacht: $40

Bezocht op 10-08-2015 door

Mooie camping met een mooi zwembad. Fijne plekken tussen de bomen.

Kosten per nacht: $48