Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Pioneer Trails RV Resort Anacortes, Washington

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
Pioneer Trails RV Resort
7337 Miller Road
Anacortes Washington, 98221
Verenigde Staten
GPS-locatie:
48.455221195, -122.58682251
 
Geen geldige telefoonnummers bekend
Website:
pioneertrails.com/

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Douches
  • Elektra
  • Hookup-plaatsen
  • Propaan verkrijgbaar
  • Toiletten
  • Vuilwater dumpen
  • Water bijvullen
  • Wifi

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (3)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 3
Kosten per nacht: Geen actuele kosten beschikbaar.
Bezocht op 04-08-2024 door

Vanwege een wijziging in de reis zijn we hier terecht gekomen (anders kom je hier als Nederlander niet zo gauw in deze hoek). Heerlijk groene camping, rustig, fire-pit en schoon sanitair. Het stadje is veel te verlopen, maar wel leuk daar te parkeren en er even doorheen te lopen en kunt op meer plekken lekker eten. Plek B1 en B2 is een aanrader.

Kosten per nacht: $77

Bezocht op 30-07-2024 door

mooie camping met full hook up plaatsen. Handig als dit je laatste camping is voordat je de camper weer moet inleveren. Mooi schoon toiletgebouw, speeltuintje

Kosten per nacht: $70

Bezocht op 06-06-2023 door

laatste camping op onze reis. je kan er propaan laten bijvullen en had een full hookup dus kon alles ledigen voor ik de camper moest terug brengen . de camping ligt goed gelegen om de streek te bezoeken . is goed onderhouden en het was er rustig