Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Historic Chilcotin Lodge Riske Creek, British Columbia

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
Historic Chilcotin Lodge
Stack Valley Road 1080
V0L 1T0 Riske Creek
Canada
GPS-locatie:
51.970265133, -122.530270815
 
Geen geldige telefoonnummers bekend
Website:
http://thehistoricchilcotinlodge.com
E-mailadres:
chilcotinlodge@gmail.com
Aanvullende info:

Het is een lodge met daarachter 9 plaatsen om te kamperen, big rig friendly. Ook voor tenten.


Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Douches
  • Elektra
  • Restaurant
  • Snackbar
  • Toiletten
  • Water bijvullen
  • Wifi
  • Winkel

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (1)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 1
Kosten per nacht: Geen actuele kosten beschikbaar.
Bezocht op 13-09-2023 door

Het is een rommeltje achter de lodge waar de campers staan en ik vind C$ 50 behoorlijk aan de prijs voor 15 ampère en water. Om het water aan te sluiten moesten we in de grond graven om bij de kraan te komen. Stroomkabel door de rozenbottelstruik, zo ook waterslang. Stonden naast het sanitairgebouw wat een oude rommelige boel was. Het was een toilet en douche in 1 met een 1 wastafel. Niet gebruikt om te douchen. Wel van het toilet gebruik gemaakt. Er hing een open spaarlamp aan het plafond en het elektrisch kacheltje was niet meer. Een gedeelte zat nog aan de muur. Deur was slecht op slot te doen aan de binnenkant. Het wifi werkte in de winkel/kantoor/lodge maar niet op de camping. Je mocht op het terras zitten buiten, ook in het donker in de kou om te internetten. Er is in principe een hamburgerrestaurant in de lodge maar de nacht dat wij er waren, was het gesloten en kon er niet gegeten worden. Al met al een teleurstelling.

Kosten per nacht: $50