Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Kayaktour onder begeleiding van een gids

Peddel onder begeleiding van een ervaren gids door Kings Bay National Wildlife Refuge. Onderweg zie je verschillende wilde dieren en ga je op zoek naar de manatees (zeekoeien) in Kings Bay. Hoewel de manatees de hoofdrol spelen in deze excursie, zie je ook veel andere diersoorten tijdens deze tocht, zoals rivierotters en pelikanen. Misschien zie je ook wel tarpons en andere vissoorten zwemmen (vissen is hier niet toegestaan).

Duur:
3 uren
  • Kayaktour onder begeleiding van een gids

  • Kayaktour onder begeleiding van een gids


Je kunt alleen excursies bij ons boeken als je al een reis hebt geboekt.
Beste reisadviseur,

Ik heb een excursie gezien waar ik interesse in heb. Graag zou ik een prijsopgave ontvangen voor de opgegeven data en het aantal personen.

Link naar excursie: https://tiogatours.nl/voorpret/excursies/amerika/florida/crystal-river/kayaktour-onder-begeleiding-van-een-gids/

            
TYP HIER JE OPMERKINGEN