Reizigers vertellen reizigers over Canada op de Reizigersbeurs (22 maart). Gratis aanmelden
7 maart: infodag met presentaties West-Canada, Zuidwest-Amerika en Noordwest-Amerika: Gratis aanmelden
WIJ ZIJN 31 DECEMBER OM 16:00 UUR GESLOTEN I.V.M. OUDJAARSAVOND

Loop Brook Campground Glacier, British Columbia

Algemeen

Camping bewerken
Adres:
Loop Brook Campground
Loop Brook Campground
V0X 1R0 Glacier
Canada
GPS-locatie:
51.2585415, -117.5397783
 
Geen geldige telefoonnummers bekend
Website:
Bezoek
E-mailadres:
revglacierreception@pc.gc.ca
Aanvullende info:

Camping reservations

Reservations will launch in March 2023. You can reserve sites at Loop Brook Campground or at Hermit Meadows backcountry campground at Parks Canada reservations or by telephone at 1-877-RESERVE (1-877-737-3783).


Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Omschrijving

  • Eenvoudige camping zonder voorzieningen
  • First come, first serve, reserveren niet mogelijk
  • Geopend van Canada Day (1 juli) tot Labour Day (eerste maandag van september)

Faciliteiten

Camping bewerken
  • Geen hook-up plaatsen
  • Tenten toegestaan

Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.

Reviews (5)

Schrijf een review
Gemiddelde waardering:
/ 5
Kosten per nacht: $ 30 (1)
Gemiddelde kosten per nacht, tot 1 jaar geleden
Bezocht op 30-08-2025 door

Mooi natuurcamping met riviertje er langs. Bij boeken geen plaats voor een 25ft camper, maar via google streetview toch een kleiner plekje geboekt nr.18, wat gewoon paste. Geen douches, wel normale toiletten. Stookhout gratis aanwezig. Vanaf de camping en ook kort bij, mooie wandelingen kunnen doen. Ook een uitje naar Meadows in the Sky Pkwy bij Revelstoke gedaan, wat hiervandaan goed te doen is. Geen mobiel bereik op de camping zelf, bij de ingang langs de snelweg wel weer.

Kosten per nacht: $30

Bezocht op 08-08-2024 door

Kleine campsite in NP Glacier (geen electra voor RV's), rustig gelegen aan snelweg 1 maar geen hinder van. Riviertje vlakbij. Grote rustige plekken midden in de natuur.

Bezocht op 08-08-2022 door

Camping met alleen een pit-toilet heerlijk verscholen in de bossen. Je hebt haast niet door dat de high-way op korte afstand loopt. Geen last van gehad. Stookhout beschikbaar. Een van de weinige campings in 2022 waar we geweest zijn zonder stookverbod. Ligt vlak bij de Rogers Pass en je kunt er leuke (korte) wandelingen maken

Kosten per nacht: $43

door op 05-08-2015

Eenvoudige natuurcamping met mooie ruime plaatsen. Er is geen receptie dus zelfregistratie. Alle plaatsen hebben een vuurkorf. Alleen WC faciliteiten.

door op 28-08-2009

Als extra op deze camping een openlucht theater, waar in de zomer regelmatig voorstellingen worden gegeven.