Prachtige grote camping, mooie plekken, ruim opgezet (en niet duur!). Sanitair is prima. Wij stonden op plek 305, loop 3, dat was op loopafstand van het water, voor een wandeling. Wel ook hier weer muggen. Het nationale park is prachtig, veel verschillende soorten natuur, kust, lagunes, moeras, bos, hoogveen. Een echte aanrader. Het park is groot, dus je hebt wel de auto nodig om bv. naar het bezoekerscentrum te gaan of allerlei trails te lopen. Fietsen is ook mogelijk, als je die hebt. Vooraf reserveren is wel aan te raden, vooral in het weekend.
South Kouchibouguac Campground Kouchibouguac National Park, New Brunswick
Algemeen
Camping bewerken- Adres:
- South Kouchibouguac Campground
National 186
E4X 1V2 Kouchibouguac National Park
Canada - GPS-locatie:
- 46.82308651, -64.936580658
- ☏ Work:
- +1 506-876-2443
- Website:
- pc.gc.ca/en/pn-np/nb/kouchibouguac/visit
- E-mailadres:
- pc.kouchibouguac.pc@canada.ca
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Faciliteiten
Camping bewerken- Bij een strand
- Douches
- Elektra
- Gelegen aan het water
- Toiletten
- Vuilwater dumpen
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Reviews (4)
Schrijf een review| Gemiddelde waardering: | |
|---|---|
| Kosten per nacht: |
$ 46 (1) Gemiddelde kosten per nacht, tot 1 jaar geleden |
De mooiste nationale park camping die wij deze trip bezocht hebben. Bij aankomst bleek dat wij de perfecte plek hadden gereserveerd. Omringt door bomen, lekker prive en full hookup. Sanitiar was ruim, warm en schoon. En je kon vanaf de camping wandelen naar het strand.
Camping ligt tussen Miramichi (70 km) en Moncton (110 km). Ondanks de grootte hebben de plaatsen zeer veel privacy. Sanitaire voorzieningen zijn goed onderhouden, deels gloednieuw. Alleen bij het bezoekerscentrum (10 km terug) of de wasserette is wifi beschikbaar. Er zijn diverse trails te lopen; aanrader is "the Bog", hoogveen met een goede uitleg waarbij in 1 km lopen de evolutie van de flora van vele duizenden jaren te zien is. Voor watersporters en mountainbikers zijn er voldoende mogelijkheden.
Mooie camping. Er zijn plekken in het bos of op open velden. Ruim opgezet.