Mooie ruim opgezette camping. Toiletgebouw was mooi en schoon, helaas 1 douche dus je moest wel eens wachten. (Meerdere toiletgebouwen dus je kon ook naar een ander lopen) Wifi bij receptie die het redelijk tot goed deed. Plekken met en zonder schaduw. Wij hadden 3 services: water (zat enigszins verstopt), electra en riool (laatste niet gebruikt)
Cheticamp Campground National Park Petit Étang, Nova Scotia
Algemeen
Camping bewerken- Adres:
- Cheticamp Campground National Park
Cabot Trail Road 16719
B0E 2M0 Petit Étang
Canada - GPS-locatie:
- 46.652499884, -60.953092575
- ☏ Work:
- +1 877-737-3783
- Website:
- Bezoek
- E-mailadres:
- pc.infopnhcb-cbhinfo.pc@canada.ca
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Faciliteiten
Camping bewerken- Cabins te huur
- Douches
- Elektra
- Geen hook-up plaatsen
- Hookup-plaatsen
- Speeltuin
- Tenten toegestaan
- Toiletten
- Vuilwater dumpen
- Water bijvullen
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Reviews (7)
Schrijf een review| Gemiddelde waardering: | |
|---|---|
| Kosten per nacht: |
$ 46 (2) Gemiddelde kosten per nacht, tot 1 jaar geleden |
Mooie plekken, vlakbij de rivier. Niet alle plekken zijn full-service en van te voren reserveren is aan te raden.
Camping ligt in het National Park, dus een parkpas of toegangskaartje moet apart gekocht worden. De camping ligt buiten Cheticamp, richting de punt van Cap Breton Highlands. Voorbij het bezoekerscentrum ligt de ingang van de camping links, waarna de weg weer draait en de camping-ingang naast het bezoekerscentrum ligt. Sommige plaatsen kunnen daardoor wat rommelig zijn met betrekking tot rust en passanten. De plaatsen zijn ruim, schaduw of zon, afhankelijk van de plek. Camping is vrij groot, maar door de ruime opzet is dat niet storend. Alleen bij het bezoekerscentrum is wifi beschikbaar. Sanitair is voldoende aanwezig.
Wij hadden gereserveerd, plaats 110, maar die bleek tegenover het serviceterrein van het hele National Park te liggen. Uitzicht was dus op rommel, groot materieel ed. Gelukkig konden wij een andere plek uitkiezen waar het uitzicht een stuk aangenamer was. Even opletten dus welke site je boekt (als je keus hebt). Ligging aan het begin van het mooie Cape Breton National Park. Sanitair was matig.
prachtige camping, wel groot maar dat had je niet echt door omdat er verschillende velden waren.
WIFI was gratis (code bij de ingang), maar alleen in de buurt van toiletgebouwen beschikbaar, gelukkig stonden we naast het gebouw (belangrijk voor pubers ...).
Grote plek, we hadden een unserviced site gekozen omdat alles toch aan boord was van de camper, daardoor op een mooie plek op de camping.
Wel ver van te voren reserveren en je moet nog een pas kopen voor het nationaal park, dit zit niet in de camping prijs.
Prachtige wandelingen vanaf de camping.
Mooi gelegen camping in het bos langs de Cabot Trail. Plekken kunnen soms wat klein zijn. Sanitair prima.
National Park, bij/op de Cabot trail. Deze plekken zijn altijd mooi, maar deze campground voelt groot. Op tijd reserveren als je een serviced site wilt! Wifi tegen betaling bij het Visitor Centre beschikbaar. Lekkere bakker met koffie in het dorpje een klein stukje ten westen.