Mooie campground, je hebt er een firepit en dat is het. Mooie plekken. Veel natuur, herten kwamen op 3 meter afstand. Leuke rivieren waar je over de stenen kan glijden. Geen internetbereik, maar bij de pomp zon 300 meter ervoor gratis wifi. Aanrader. Ongeveer 30 min rijden van Sequoia park
Upper Stony Creek Campground Sequoia National Park, Californië
Algemeen
Camping bewerken- Adres:
- Upper Stony Creek Campground
65569 California 198
Sequoia National Park California, 93262
Verenigde Staten - GPS-locatie:
- 36.6661591, -118.8327595
- Geen geldige telefoonnummers bekend
- Website:
- Bezoek
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Faciliteiten
Camping bewerken- Geen hook-up plaatsen
- Tenten toegestaan
- Toiletten
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Reviews (4)
Schrijf een review| Gemiddelde waardering: | |
|---|---|
| Kosten per nacht: |
$ 35 (1) Gemiddelde kosten per nacht, tot 1 jaar geleden |
Bij aankomst niemand aanwezig, onze plek was bezet (nr 11) en konden nergens onze naam vinden. Met andere mensen een plek gezocht die niet gereserveerd was. Dit was nummer 4 wat echt een super grote plek was voor onze Rv. De volgende dag de parkbeheerder gesproken en het was geen enkel probleem dat we daar waren gaan staan. We kregen complimenten dat we het zo onderling hadden opgelost. Gelukkig konden we ook op deze plek blijven staan voor onze 2e overnachting. Achter onze plek kon je het bos in. Veel blauwe vogels, herten en eekhoorns gezien. Aan de zijkant van de campground een creek zodat je even verkoeling kon vinden in het water. In de nacht pikkedonker dus maak een leuke wandeling met hoofdlamp voor een leuke ervaring!
Ligt wel in het park maar nog 30 minuten rijden naar het centrale deel. Erg mooie natuur camping. Geen RV faciliteiten maar ook niet nodig voor 1 nacht. Beren gespot !
Heerlijk kleinschalig en midden in de natuur. Hertjes lopen langs de Stony Creek die door de campground loopt. Helder fris water waar je lekker in kan afkoelen. Geen faciliteiten, alleen een toilet huisje waarin een toiletpot boven een gat in de grond is gezet. De ranger neemt alle tijd om je van alles over de natuur te vertellen.