Een RV park, middenin de stad Green River. Met zwembad en wasmachines. Wij hadden “pech” met onze camper. De managers van de camping zijn zeer behulpzaam geweest met het oplossen van ons probleem. Er werd zelfs aangeboden dat we zo lang mochten blijven totdat het probleem met de camper opgelost zou zijn.
KOA Green River Green River, Utah
Algemeen
Camping bewerken- Adres:
- KOA Green River
235 South 1780 East
Green River Utah, 84525
Verenigde Staten - GPS-locatie:
- 39.0025, -110.162416
- ☏ Reserveringsnummer:
- +1 800-562-5734
- ☏ Informatie:
- +1 435-564-8195
- Website:
- http://koa.com/campgrounds/green-river
- E-mailadres:
- greenriverkoa@yahoo.com
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Faciliteiten
Camping bewerken- Cabins te huur
- Fietsverhuur
- Hookup-plaatsen
- Propaan verkrijgbaar
- Restaurant
- Speeltuin
- Tenten toegestaan
- Vuilwater dumpen
- Wasserette
- Water bijvullen
- Wifi
- Winkel
- Zwembad
Informatie over campings is door en voor reizigers. We raden je daarom aan om altijd de website van de camping te raadplegen. Dan weet je zeker dat je de gewenste faciliteiten hebt, op het goede adres aankomt en niet voor een dichte deur staat.
Reviews (8)
Schrijf een review| Gemiddelde waardering: | |
|---|---|
| Kosten per nacht: |
$ 85 (2) Gemiddelde kosten per nacht, tot 1 jaar geleden |
We hadden deze camping als tussenstop tussen Capitol Reef en Moab. We waren naar goblin state park gegaan (aanrader!) en deze camping lag mooi op de route. Het zag er allemaal prima uit maar het was erg kaal. Weinig schaduw en veel zand. Het zwembad was helaas nog niet open en het was erg warm, dus eigen zwembadje maar weer neergezet. Altijd bij KOA even goed op de website kijken wanneer het zwembad seizoen is. De eigenaren zijn wel erg aardig en vinden kinderen erg leuk. Onze dochter kreeg een reep Hershey's van de mevrouw. Ook konden we hout kopen om Marshmellows te maken en dat kwam die meneer helemaal langsbrengen en helpen. Hele verhalen over zijn kleindochter. Qua camping prima maar niet boeiend. Qua mensen top!
Wat je van Koa mag verwachten. Plekken strak naast elkaar met weinig beschutting, maar wel een gladde ondergrond om op te staan. Prima wifi, schoon toilet/douchegebouw.
Hele ruime back-in en full hook-up plaats hadden we hier. Verder was het een nette camping met alle voorzieningen, zoals zwembad, Wifi en propaan. Onze plaats had verder ook een firepit en een picknicktafel. Het sanitair was ook prima. We hebben hier overnacht op doorreis tussen Arches NP en Capitol Reef NP. Het leek erop dat de meeste mensen hier op doorreis waren. Er was immers tot redelijk laat op de avond nog plaats vrij en de camping was 's ochtends al vrij vroeg bijna helemaal leeg. Enige opmerking is dat de camping wel iets aan de dure kant is.
Camping ligt achter een fabriek en aan een drukke weg. Wij hadden de pech dat het slecht weer was, veel regen, waardoor alles op de camping in de blubber lag. Plaatsen worden gerenoveerd, waardoor je een geasfalteerde plaats hebt als je uit je camper stapt. Maar wij kregen helaas een plaats geheel in de blubber. Vooraan de camping is sanitair gebouw, wat prima is (douches en toiletten). Laundry is vrij prijzig.
Erg vriendelijk personeel,schoon sanitair,prima WiFi .
Schoon sanitair.
In een wat minder aantrekkelijke omgeving een wat kale camping tussen twee snelwegen en spoorlijn in. Desondanks redelijk rustig en gratis zoet ontbijt. Veel voorzieningen waaronder een zwembad.