dag 11 Moab (24 juli 2008)
Door Fam. Huijbers in USA - 26-07-2008 07:17Hallo familie en vrienden,
Correy (Utah) 25 juli 2008
Vandaag beginnen we even met een mededeling.
We komen er achter dat we het maximale aantal fotos op onze weblog
hebben bereikt. We wisten dit niet en zijn er niet erg blij
mee, maar we hebben de volgende oplossing gevonden. We hebben een
eigen plek op zoom.nl en die gaan we gebruiken.
1) We blijven op deze weblog de teksten plaatsen
2) je krijgt gewoon zoals altijd een mail als we nieuwe berichten plaatsen
3) We geven bij elk bericht aan waar de fotos en de
tekst staan (maar het is telkens dezelfde link)
De tekst en foto's vanaf dag 11 Moab staan op http://album.zoom.nl/user/huijbers
Je kunt er direct naar toe gaan door op de link te
klikken
Wat moet je doen als je op zoom.nl bent:
1) Als je op de foto van de dag klikt dan krijg je een overzicht van alle foto's en de tekst.
2) Voer het wachtwoord in: usa
Je krijgt alle foto's in het klein te zien
3) Als je op "diashow" klikt (rechts
midden) krijg je alle fotos te zien
4) Wacht even..... en je krijgt automatisch alle foto's
te zien
Dag 11 Moab, donderdag 24 juli
wachtwoord is
:
usa
Overzicht van tekst en foto's staat op http://album.zoom.nl/user/huijbers
(klik op deze link)
Direct naar de de tekst van deze dag op http://album.zoom.nl/user/huijbers/usa_dag_11 (klik op deze link)
Heey allemaal,
Donderdag zijn we zijn we naar Arches geweest. Daar hebben twee keer gewandeld, om bij de Arches (bogen) te komen. De eerste Arch was Delicated Arche. De tocht was 2,4 km heen en weer terug. Het hoogte verschil was 100 meter. (we het even van miles en feet omgerekend). Het was heel erg warm, 35 graden) dus werd het veel zweten. We waren heel erg blij toen we eindelijk terug bij de auto waren en konden gaan drinken. Dat was een hele opluchting. Daarna zijn we naar Devils Garden gereden waar een groot aantal Arches bij elkaar staan. We hebben een paar van die Arches bekeken. Daarna zijn we zo’n 25 mile naar Canyonsland National Park gereden. We hebben hier één mooi View point bekeken. De benzine was bijna dus reden zonder airco terug. Erik mocht vandaag in het Park ook weer een stuk rijden. Aan het eind van het park getankt. Het National Park Deadhorse point hebben we maar overgeslagen omdat iedereen wel moe en uitgekeken was. Na nog even in het hotel geweest te zijn we naar een restaurant gereden. Het was een mooie 14 mile lange tocht door de canyons van de Colorado rivier. Uiteindelijk kwamen we bij Red Cliff Lodge een mooi restaurant aan de rand van de Colorada rivier. We hadden vanaf het terras een mooi overzicht over de rivier en de Canyons. We hebben buiten gegeten waar het nog steeds erg warm was. Na lekker gegeten te hebben en snel het filmmuseum in de Lodge bekeken te hebben (rond Moab werden en worden nog steeds veel films gemaakt) gingen we in het donker terug naar het hotel. We kwamen ongeveer om kwart over tien aan en toen we uitstapten zagen we nog een slang.
Groeten
Niek en Kees