Zion Dag 2 'De Trials'
Door USA Fun - 31-07-2013 21:0230/7/2013
Vandaag zijn we bij tijds opgestaan.
Gisterenavond hebben we de rugzakken al gereed gemaakt en
om 08:30 uur zitten we in de Shuttle
Bus.
De temperatuur is nog aangenaam en de zon zit
nog achter de Canyon.
We stappen uit bij de Zion Lodge en starten me
de Lower Emrald Pool trail.
Deze morgen zijn de woorden Respect, Woohh en
Wauwhh op zijn plaats.
RESPECT voor Opa! Hij heeft op zijn 70 jarige
leeftijd vanmorgen 3 trails gelopen. Hij was hierna wel
total loss, maar heeft het toch maar mooi
gedaan!
De woorden 'Woohh' en 'Wauwhh' zijn voor de
dingen die je hier in Zion ziet. Na bijna iedere bocht is er wel
weer iets te zien waarvan je zegt 'Woohh' of
'Wauww'
Waanzinnig mooi hier! Je kan je niet
voorstellen hoe dit hier ooit ontstaan
is.
Nadat we de Lower Emrald Pool Trail hebben
gedaan doen we de Upper Emerald Pool Trail. Als we hier na een
klimpartij aankomen zien we een meertje en een
rotspartij.
Hier blijven we een half uur en genieten van
de omgeving. Hierna moeten we een stuk terug lopen en dalen via The
Grotto Trail de Canyon weer af.
Als we beneden zijn neemt een deel van
de groep de shuttle bus terug naar de Campground. Zij gaan
zwemmen in de creek welke vlak achter de camper
ligt.
Mark, Mark en Simone nemen de shuttle bus naar
de Temple of Sinawava. Hier gaan we de Narrows Trail lopen. Simone
heeft deze op haar verlanglijstje staan.
Om hier te komen lopen we eerst de River side
Walk. Deze trail is zo'n 30 minuten lopen en loopt langs de Virgin
River. Aan het einde van deze trail begint de
Narrows.
Als we hier aankomen verwisselen we onze
hiking schoenen door waterschoenen. Doordat het hier vorige
week flink heeft geregend is de Virgin River modderig van
kleur.
De totale lengte van deze trail is 15 km en
duurt acht uur. (heen en terug) Wij lopen er 1.5 uur doorheen en
gaan hierna weer terug. Aangekomen bij de Riverside Walk
verwisselen we onze waterschoenen voor onze hiking schoenen. We
eten een broodje en lopen 1.5 km terug naar de shuttle
bus.
Om 15:30 uur zijn we weer terug op de
campground. Hier is het tijd voor een drankje. Wanneer we aan de
tafel voor de camper zitten zien we een eekhoorn in een
tas bij de buren klimmen. Het lijkt erop dat er eten in zit. Het is
een grappig gezicht, zo nu en dan komt hij met zijn koppie boven de
tas uit om te kijken of de kust veilig
is.
Na het eten bespreken we de route voor morgen.
We gaan dan naar de Bryce Canyon. Dit is 2 uur rijden hiervandaan.
Hierna staat Capital Reef op het
programma.
Na Capital Reef gaan we naar Monument Valley.
Dit is dik vijf uur rijden. We besluiten Capital Reef over te slaan
en in plaats hiervan een extra overnachting in te maken in
Page.
Vanaf de Bryce naar Monument Valley is ook
vijf uur rijden, door in Page te stoppen splitsen we het op in twee
maal 2.5 uur.
Reacties
Oom Wim 31-07-2013 21:09 {{button-15935}}
Veel plezier.
Wim en Ria
Riet de Wit 31-07-2013 21:21 {{button-15936}}
Lya en Tim 31-07-2013 22:36 {{button-15944}}
Groet aan allen.
Riet de Wit 01-08-2013 11:48 {{button-15979}}
Leuk, dat de twee Marken hem ook gelopen hebben. Groeten, Ma,( Oma en Riet ).
Cynthia 01-08-2013 11:59 {{button-15981}}
janie 01-08-2013 12:44 {{button-15984}}
nog maar een poosje genieten,liefs allemaal.
Henny en Karin 03-08-2013 15:17 {{button-16104}}